Ne Yapıyoruz?

Üretim ortamlarında İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü yayarak olası kazaları engelleyici aksiyonlarıda aldırabildiğimiz Yapay Zeka Destekli yazılım ürünümüz SophaiVisor'u ihtiyaç sahiplerine sunabilmekten gurur duyuyoruz.

Aynı altyapı ve teknolojiyi kullanarak iş süreçlerinizde bilgisayarlı görme ile analiz etmek istediğiniz tüm senaryolarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Bunların yanaında, iş ortağımız olan kuruluşlarımıza, ihtiyaca özel yazılım geliştirme, kurumsal mimari analizi ve tasarımı, dijital dönüşüm, bilgi güvenliği alanları odağında hizmet veren bir şirketiz. Kuruluşumuzun temel amacı, müşterilerimize güvenilir, yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak onların dijital dönüşüm yolculuğunu desteklemektir.

Dijital dönüşümün iş dünyası üzerindeki etkisi gün geçtikçe artmaktadır. Bu yeni çağda rekabet edebilmek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamak için doğru ve kuruluşa uygun dijital dönüşüm stratejileri hayati önem taşımaktadır. Sophtrun, iş ortaklarına bu süreçte rehberlik ederek, iş süreçlerini optimize etmelerine, müşteri deneyimini iyileştirmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı olan dijital dönüşüm çözümleri sunmaktadır.

İletişim

Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz…